Muffak

Nic nie przyniesie ci zadowolenia, jeśli nie postarasz się o nie sam. /R.Emerson/

Wreszcie skończona!

lipiec29

Dziś wreszcie udało mi się przemóc i siąść na powrót do bluzki, jaką szyję (od jakiegoś już czasu) swojej mamie. Dlaczego musiałam się przemóc? Po pierwsze dlatego, że materiał (atłas) okazał się szalenie upierdliwy w szyciu – ciągle się snuł, o wszystko zahaczał, ślizgał, przesuwał. Jednym słowem, wprawioną krawcową by zmęczył, a co dopiero takiego żółtodzioba jak mnie! Nie dość tego – potrzeba było kilku przeróbek, a jak już wyżej wspomniałam nie jestem jeszcze biegła w sztuce szycia, dobrze więc, że babcia (krawcowa) podpowiedziała, jak sobie poradzić…

Efekt można powiedzieć zadowalający, choć niestety zdarzyło mi się kilka wpadek – przy rękawkach materiał troszkę „faluje”, a kołnierz muszę jeszcze raz podszyć – na szczęście tylko z jednej strony, bo ścieg się przesunął faint Mam jednak nadzieję, że mamie się spodoba.

bluzka dla mamy 1 bluzka dla mamy 2

 

Wykrój bluzki został wzięty z Diana Moden 6/2012 – model 41A.

z kategorii Muffka szyje!
2 komentarze to

“Wreszcie skończona!”

  1. On 1 sierpnia, 2013 at 21:24 Joasia Says:

    Naprawdę ładna. Chylę czoła.

  2. On 5 sierpnia, 2013 at 19:50 admin Says:

    Dziękuję za uznanie 🙂 Sama sobie też chciałam uszyć takową, jednak po przejściach z tą dla mamy, postanowiłam odłożyć tenże projekt na później. Może kiedyś się jeszcze skuszę, ale niekoniecznie w wersji atłasowej… Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za komentarz!


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/web/muffak.pl/wp-content/themes/notepad-chaos/comments.php on line 69

Email will not be published

Website example

Your Comment: